O nas

Prowadzimy gościniec w Ostrzycach zapewniający noclegi dla turystów oraz wypożyczalnię sprzętu wodnego, rowerów szosowych zwykłych i elektrycznych oraz wypożyczalnie sprzętu wędkarskiego wysokiej jakości, organizujemy także wyprawy na dorsza oraz spływy kajakowe.

Znajdujemy się w miejscowości Ostrzyce. Jest to popularna miejscowości słynąca z urokliwego jeziora położonego na pojezierzu Kaszubskim. Woda i kaszubski klimat idealnie nadają się do wypoczynku.

 

W pobliżu znajduje się plaża oraz molo z którego mamy widok na las należący do Kaszubskiego Rezerwatu Przyrody. Miejsce to pozwala na bliski kontakt z naturą. W niedużej odległości znajduje się punkt widokowy „Jastrzębia góra” oraz słynna „Wieżyca”, która w okresie zimowym bawi fanów białego szaleństwa.

Dla osób lubiących aktywny wypoczynek są do dyspozycji korty tenisowe, mini golf, park linowy quady oraz masa innych atrakcji. W Ostrzycach organizowane jest wiele imprez kulturowych. W okresie wakacyjnym szczególnym zainteresowaniem  jest impreza plenerowa „Lato Ostrzyckie”,która co roku zbiera całą rzesze swoich fanów.

Zapraszam do korzystania z naszej oferty wypoczynkowej.