Gościniec znajduje się w jednej z najbardziej malowniczych części Polski – na obszarze Pojezierza Kaszubskiego, w miejscowości Ostrzyce. Jest to wyjątkowe miejsce, w którym można wypocząć wśród jezior i lasów. Przygotowaliśmy dla Państwa wygodne i nowoczesne pokoje, które z pewnością mogą się stać oazą spokoju podczas każdego urlopu czy długiego weekendu. W sezonie letnim prowadzimy bar.

W naszej ofercie znajdują się rowerki wodne w tym: łabędzie dwuosobowe, rowerki w stylu retro, rowerki auto oraz dla lubiących opalanie oferujemy platformę. Oprócz tego posiadamy kajaki oraz łódki. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Wypożyczamy kompletne wyposażenie każdego wędkarza do połowu z łodzi, z brzegu oraz ma morzu. Oferujemy wędki typu spławikowa, muchówka, gruntowa oraz morska, a także kajaki wędkarskie, łodzie z silnikami elektrycznymi i echosondy.

Wypożyczamy klasyczne rowery szosowe, którymi można przemierzać drogi utwardzone. Aby zadowolić wszystkich naszych Gości, mamy rowery zarówno dla większych, jak i mniejszych użytkowników, a także przyczepy dla małych dzieci. Oferta naszej wypożyczalni obejmuje również rowery szosowe elektryczne, wyposażone we wspomaganie i umożliwiające szybszą jazdę niż rower klasyczny.